Наші кімнати для тих, хто любить комфорт! Кожна з кімнат має свій дизайн і планування. Вам буде непросто знайти однакові…
Здорова їжа, приготована належним чином, покращує здоров'я, додає років життя, наповнює організм енергією на кожен день. У нашій їдальні триразове…
Відвідування нашої фінської сауни з басейном подарує вам бадьорість і позитивні емоції! У вас покращиться діяльність серцево-судинної системи. Легкі запрацюють…
Якщо люди обмежені в переміщенні, у них є можливість бути в русі в нашому басейні. Відвідування басейну це найприємніший вид…
Пансіонат Десна знаходиться серед природних красот Мезинського національного природного парку. Круті і лісисті пагорби - на правому березі Десни, а…

Відгуки

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Спасибі величезне за Вашу турботу про нас, за духовну настанову, зарядку, басейн, масаж, веганські харчування і комфортні умови! Бажаємо вам, щоб ви процвітали в усьому і духовно і матеріально. Всіх благ вам!

10.08.2017

Кухаренко Олена м. Киев

Дякуємо за диво, яке ми побачили. Дякуємо за любов яку ми відчули від кожного співробітника вашого пансіонату! Забираємо з собою все, що бачили, слухали і записали.

21.06.2015

Вишнякова Віра, Сенько Наталія м.Гродно

Дякуємо всьому колективу за добре відношення, дружній колектив, смачну їжу. Стало набагато краще здоров'я. Бажаємо успіху, здоров'я, щастя. Велике дякуємо! 

02.03.2017

Лутченко Н. и Короткевич Н. м. Ромни

Дорогі співробітники пансіонату Десна! Дякую Господу за всіх вас, за вашу увагу, турботу і щирість. Дякую за те, що допомогли мені поліпшити своє здоров'я через харчування, зарядку фізичну, прогулянки і процедури. Нехай Бог благословить вас в цій благословеній праці!

21.05.2015

Геворг Агабекян р Чернігів

Велика подяка всьому колективу за любов, турботу і чудовий відпочинок. Ми отримали величезне задоволення, відпочили душею і тілом. Бажаємо вам великих успіхів у вашій благородній справі. Щастя, удачі і благополуччя вам і вашим родинам! Божого вам благословення!

20.10.2016

Сім'ї Ющенко і Дмитренко, м Київ

Сердечно Дякуємо Господа нашого і Вас за те що ви з любов'ю і розумінням ставилися до нас. За те, що виліковували наші фізичні та духовні недуги. Нехай Господь благословить Вашу працю, тому, що ви працювали не тільки для людей, а й для Бога.

22.10.2015

Бутурлін Микола і Ольга с. Бакаївка

Щиро вдячні за турботу, увагу, професіоналізм. Ці 10 днів прожили наче в раю, далеко від жорсткої реальності. Ваші квіти, сади, фонтани, рибки, а, найперше, добрі і уважні люди сприяли відновленню фізичного та духовного здоров'я. Будемо розповідати про вас усім!

10.08.2017

Прокопенко Р. м. Суми, Терещенко С. м. Корюківка

Прекрасне місце, прекрасні люди! Величезне благословення побувати серед вас! Слава Богу за вас! Спасибі за любов і турботу!

07.09.2016 

Сім'я Денисюк

Про пансіонат

У пансіонаті Десна можна не тільки відпочити, а й зміцнити своє здоров'я. Наша лікувально-оздоровча програма спрямована на лікування та профілактику захворювань. Немедикаментозні процедури і вегетаріанська дієта допомогли багатьом нашим гостям поліпшити самопочуття і навіть позбавитися від хвороб.

Детальніше