Як доїхати

До нас приїжджають гості з різних країн і міст. Ми завжди готові допомогти з вибором маршруту та підготовкою до поїздки.

Коли приїжджати:

Початок заїзду та медичного огляду - неділя і понеділок вранці. Поїздку ми рекомендуємо планувати в неділю. По неділях до нас більше ходить транспорту та висока реальність зайняти вільні місця. Найзручніше для вас денний час приїзду в неділю перед обідом.

Як добиратися:

Для тих хто їде на автомобілі пропонуємо ознайомитись з картою в розділі Контакти.Для тих хто їде маршрутним транспортом радимо ознайомитися як добиратися з головних напрямків.

З Києва:

1. Прямий маршрут з ст. метро "Лісова" до с. Авдіївка, відправлення по неділях о 11:40 (бронь по телефону 099 62 75 200), прибуття в Авдеевкув 15:30 (ми вас зустрічаємо)

2. Маршруткою з ст. метро "Лісова" їхати до Чернігова. Далі з центрального автовокзалу їхати автобусом Чернігів-розльоту до с. Радичів зупинка "Пансіонат"

З Білорусії:

Швидко: Потягом доїхати до Мени або Чернігова, потім їхати автобусом до зупинки в с. Авдіївка.

Дешево: Потягом їхати до Гомеля, з Гомеля автобусом до Чернігова, з Чернігова до с. Авдіївка.

З Харкова і Запоріжжя:

Їхати поїздом Запоріжжя-Мінськ до ст. Мена, потім їхати автобусом до зупинки в с. Авдіївка

З Москви, Калуги, Брянська:

1. Дешево і без пересадок з Москви до нас можна дістатися автобусом Москва-Чернігів-Київ (бронювання місць до Чернігова на сайті bussline.com або по телефону +7 (925) 552-5-777. Відправлення з автостанції " Теплий стан "о 18:00 Прибуття на зупинку Авдіївка о 03:00 - 4:00 (ми вас зустрічаємо на зупинці) Ціна квитка всього 1400 р.

2. Поїздом З Київського вокзалу м Москва їхати до Конотопа, з автостанції м Конотоп їхати автобусом до м Короп, попередньо повідомивши про час приїзду, щоб ми вас в Коропі зустріли.

Перетин кордону:

Перетин кордону не складе труднощів і занепокоєння, якщо взяти необхідні документи для прикордонної та митної служб.

Для громадян Росії, крім усього іншого, необхідно мати при собі закордонний паспорт та запрошення з боку України. Всім російським громадянам, які записалися до нас на заїзд, ми висилаємо запрошення на електронну адресу або поштою.

Послуги таксі:

Усіх гостей зустрічаємо в Понорниці, Авдіївці і Оболоння за ціною маршрутки. Пансіонат Десна, при необхідності, може за додаткову плату запропонувати послуги таксі своїм транспортом до потрібного місця призначення.

Контакти

+380671977807 (Viber)

+380667866294 (WhatsApp)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.