Лікування гіпертонії

Лікування гіпертонії

Ліками гіпертонію не подолати. Пропонуємо вам програму, як знизити тиск, не використовуючи медикаменти. Детальніше

Серцево-судинні захворювання

Серцево-судинні захворювання

Більше половини всіх смертей пов'язано з серцево-судинними захворюваннями. Але цього ризику можна уникнути, якщо вчасно почати боротьбу. Детальніше

Лікування діабету

Лікування діабету

Рівень цукру в крові можна контролювати. Пройдіть оздоровчий курс в нашому пансіонаті ви побачите результат. Детальніше

Лікування суглобів

Лікування суглобів

Незважаючи на те, що існує багато форм артриту, є певні принципи, які допоможуть вам забути про біль в суглобах. Детальніше

Бронхолегеневі захворювання

Бронхолегеневі захворювання

Повітря це невидиме ліки. Потрібно боротися з бронхолегеневі захворювання і навчитися правильно дихати. Детальніше

Подолання стресу

Подолання стресу

Стрес - це не те що відбувається в нашому житті, але те, як ми сприймаємо те, що відбувається. На щастя, його можна подолати. Детальніше

Лікування остеохондрозу

Лікування остеохондрозу

Пропонуємо вам цілий комплекс вправ і процедур для зниження болю в спині і зміцнення хребта Детальніше

Допомога вашому шлунку

Допомога вашому шлунку

Важливо не тільки не заважати шлунку працювати. Треба давати йому відпочивати, а також допомагати йому правильною дієтою. Детальніше

Надмірна вага

Надмірна вага

Надмірна вага є причиною багатьох захворювань. Ми готові допомогти позбутися зайвого жиру без голодування. Детальніше

Басейн оснащений каскадним душем, гідромасажними форсунками і аерофорсунками.

Раді вам повідомити, про відкриття нового басейну! Його довжина становить 16 метрів, а ширина 6 метрів. Матеріал чаші зроблений з поліпропілену, в бічних стінках і на дні вбудовані гідромасажні і аеромасажні форсунки. Відвідувачі можуть тепер отримати масаж у воді, постояти під каскадним душем і поробити аквагімнастику.

Пропонуємо ключі вирішення проблеми

Ми лікуємо симптоми і усуваємо причину хвороби. Для поліпшення здоров'я досить 10 днів.

Програма навчання

Крім лікування ми пропонуємо вам медичні лекції та кулінарні майстер-класи. Ми охоче ділимося своїм досвідом і знаннями.

Дбайлива команда посвячених людей

Для вас буде трудиться команда відданих своїй справі людей.

Відгуки

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Дякуємо всьому колективу за добре відношення, дружній колектив, смачну їжу. Стало набагато краще здоров'я. Бажаємо успіху, здоров'я, щастя. Велике дякуємо! 

02.03.2017

Лутченко Н. и Короткевич Н. м. Ромни

Дорогі співробітники пансіонату Десна! Дякую Господу за всіх вас, за вашу увагу, турботу і щирість. Дякую за те, що допомогли мені поліпшити своє здоров'я через харчування, зарядку фізичну, прогулянки і процедури. Нехай Бог благословить вас в цій благословеній праці!

21.05.2015

Геворг Агабекян р Чернігів

Дякуємо за диво, яке ми побачили. Дякуємо за любов яку ми відчули від кожного співробітника вашого пансіонату! Забираємо з собою все, що бачили, слухали і записали.

21.06.2015

Вишнякова Віра, Сенько Наталія м.Гродно

Прекрасне місце, прекрасні люди! Величезне благословення побувати серед вас! Слава Богу за вас! Спасибі за любов і турботу!

07.09.2016 

Сім'я Денисюк

Спасибі величезне за Вашу турботу про нас, за духовну настанову, зарядку, басейн, масаж, веганські харчування і комфортні умови! Бажаємо вам, щоб ви процвітали в усьому і духовно і матеріально. Всіх благ вам!

10.08.2017

Кухаренко Олена м. Киев

Щиро вдячні за турботу, увагу, професіоналізм. Ці 10 днів прожили наче в раю, далеко від жорсткої реальності. Ваші квіти, сади, фонтани, рибки, а, найперше, добрі і уважні люди сприяли відновленню фізичного та духовного здоров'я. Будемо розповідати про вас усім!

10.08.2017

Прокопенко Р. м. Суми, Терещенко С. м. Корюківка

Велика подяка всьому колективу за любов, турботу і чудовий відпочинок. Ми отримали величезне задоволення, відпочили душею і тілом. Бажаємо вам великих успіхів у вашій благородній справі. Щастя, удачі і благополуччя вам і вашим родинам! Божого вам благословення!

20.10.2016

Сім'ї Ющенко і Дмитренко, м Київ

Сердечно Дякуємо Господа нашого і Вас за те що ви з любов'ю і розумінням ставилися до нас. За те, що виліковували наші фізичні та духовні недуги. Нехай Господь благословить Вашу працю, тому, що ви працювали не тільки для людей, а й для Бога.

22.10.2015

Бутурлін Микола і Ольга с. Бакаївка

Про пансіонат

У пансіонаті Десна можна не тільки відпочити, а й зміцнити своє здоров'я. Наша лікувально-оздоровча програма спрямована на лікування та профілактику захворювань. Немедикаментозні процедури і вегетаріанська дієта допомогли багатьом нашим гостям поліпшити самопочуття і навіть позбавитися від хвороб.

Детальніше